Kategorie: ÚVOD

Věděli jste, že existují přípravky proti bolesti kloubů, jež mohou užívat lidé i zvířata?

Věděli jste, že existují přípravky proti bolesti kloubů, jež mohou užívat lidé i zvířata?Lidé různých věkových kategorií si často stěžují na nepříjemné až nesnesitelné bolesti kloubů. Příčin může být mnoho, jmenujme např. jednostranné zatížení, přetěžování, onemocnění, špatné vyživování chrupavky a její vysychání, úrazy… Jestliže hledáte způsob, jak si od bolestivých stavů pomoci, měli byste si zajistit kvalitní a fungující doplněk stravy, který vám skutečně pomůže, a nebudete investovat peníze zbytečně.

Na našem trhu se nachází hit mezi přípravky proti bolesti kloubů s názvem Aptus Apto-Flex pro koně. Možná vás jeho název zaskočí, vězte však, že tak, jako trápí klouby nás lidi, trápí i zvířata a tento doplněk stravy je vhodný jak pro zvířata, tak pro běžnou populaci.

Jak vám přípravek pomůže?

Jedná se o komplexní chondroprotektivum pro koně, který napomáhá ke zdravým kloubům, chrupavkám, vazům i šlachám. Díky tekutému stavu, ve kterém je k dostání, přichází k rychlému účinku látek ve farmaceutické čistotě. Aptus Equine Apto-Flex obsahuje stejné složky, jaké jsou obsaženy v kloubních preparátech pro lidi.

Na vaše klouby bude příznivě působit kyselina hyaluronová, glukosamin sulfát, hydrolyzovaný kolagen, MSM, chondroitin sulfát i antioxidanty. Je vhodný jak při bolestech kloubů, tak při léčbě nemocí, po operacích nebo úrazech.

Pomoc pro sportovce, pracující i osoby vysokého věku

Zvláště je doporučován sportovcům před tréningem, v jeho průběhu i po něm, při zátěži, seniorům, léčícím se s osteoartritidou. Equine Apto-Flex vám pomůže zpomalit rozvoj artrózy, přispěje k rychlejšímu hojení, utlumuje bolest a usnadňuje rekonvalescenci. Stejné účinky má jak u osob, tak koní, ať už jde o hříbata, mladé či dospělé koně i březí klisny.

Vyzkoušejte jej jako spousta zájemců před vámi, kteří trpěli bolestmi kloubů. K dostání je na stránkách PetHome.cz a jistě vás potěší, že doprava je zcela zdarma.

Vydáno: 20.9.2016 | 
Přečteno: 3169x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.