Kategorie: ÚVOD

Posilujte v příjemném prostředí - v ženském kolektivu

Posilujte v příjemném prostředí -  v ženském kolektivuPříjemné a efektivní cvičení s Contours Cvičení určené jenom pro ženy není tak obvyklé, jak bychom si mohly přát. Proto je tady Contours, které tuto možnost nabízí. Posilovat můžete v klidu bez stresu a studu, v příjemném a pohodovém kolektivu – mezi samými ženami.

Cvičení pro ženy – která žena by nechtěla chodit do posilovny, kde nejsou žádní muži? Pokud se před ostatními stydíte cvičit, ale ráda byste zhubla a vytvarovala svou postavu, rozhodně čtěte dál.

Pro formování těla je důležitá nejen fyzická aktivita, ale také duševní rovnováha. Prostředí je pro cvičení také velmi důležité. Pokud se stydíte cvičit v přeplněném fitku mezi samými muži, Contours je tu právě pro vás.

Týdenní členství zdarma

Nejlepší cestou jak Contours vyzkoušet, je sedmidenní členství, které je zkušební a je zdarma. V tomto týdnu se po objednání dostavíte do centra a seznámíte se s programem. K dispozici je vám profesionální trenérka, která vám sestaví cvičební plán přímo na míru. Cvičení také probíhá pod jejím dohledem. V příjemném prostředí a na strojích speciálně upravených pro potřebu žen, a to tak, aby bylo posilování a formování postavy co nejefektivnější a první výsledky se dostavily co nejdříve.

Výhody členství

Cvičení pro ženy je efektivní, stačí 30 minut a vaše tělo se postupně dostane do kondice. Jako členka můžete posilovat neomezeně dlouho a bez navíc objednání. Přijít můžete, kdy se vám to bude hodit. Na cvičení budete mít klid, a tak se můžete co nejvíce soustředit na své tělo. Po dokončení posilování si můžete dopřát sprchu nebo občerstvení.

Pokud chcete konečně dosáhnout krásného těla, Contours je to pravé. V ženském kolektivu se budete cítit uvolněně i sebevědomě. S trenérkou dokážete cvičit správně a vaše tělo se vám tak bude měnit před očima, protože technika posilování je vždy důležitá a pokud je dodržována a cviky jsou prováděny správně, změna se rychle projeví.

 

Vydáno: 30.11.2016 | 
Přečteno: 3447x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


, Informative post odpovědět
I got a properly structured writing fashion from your blog. I am very inspired with that. The thoughts which you have shared in this blog is sincerely accurate. Each post is nicely maintained and exact pleasant content. Thanks for this publish. Refer assignment writing service to get help in any kind of writing task.