Kategorie: ÚVOD

Léky z internetové lékárny můžete mít doma za 60 minut. Věděli jste to?

Léky z internetové lékárny můžete mít doma za 60 minut. Věděli jste to?Nakupování léků a doplňků stravy i všeho dalšího, co můžete v lékárně pořídit, využívá denně mnoho nemocných i zdravých osob nejrůznějšího věku. Není divu, nejen nyní, v době sychravých a studených měsíců jsme často nachlazení a není nám dobře. Uchylují se sem ale i ti, kdo pečují o dlouhodobě postižené osoby, maminky malých dětí, jež potřebují speciální dětskou kosmetiku, sportovci chtějící kvalitní výživu pro své svalstvo a namáhaný organismus, ale dokonce i zdravotnický personál, který má pak lepší představu o tom, jaký sortiment může těm, jež je navštíví, doporučit k nakoupení volně právě zde.

Přednosti, které bezesporu oceníte a využijete

Protože online lékárny o své klienty pečují, umožňují nejednu výhodu. K těm pro mnohé nejdůležitější patří, že jsou ceny při nakupování léků online výhodnější než v kamenných lékárnách. Vyzvednou si objednané zboží můžete buď v některé z nejbližších poboček lékárny zcela zdarma, nebo si jej necháte doručit až ke dveřím domova.

Další velkou výhodu je, že kupříkladu lékárny Pilulka.cz v Praze u zboží, které potřebujete urychleně k dispozici, umožňuje doručit zásilku již za 60 minut od provedeného nákupu. Zajímají vás ceny? Jsou přijatelné za komfort a bezstarostnost, který získáte, posuďte sami. Při nákupu nad 999 Kč je cena dopravy zdarma. Je-li váš nákup levnější, v běžném časovém slotu zaplatíte 69 Kč a v nejbližším časovém slotu 79 Kč. Sloty jsou celkem tři – dopolední, odpolední a večerní. Vybrat si ho můžete při konci nákupu. Léky, doplňky stravy a jiné zaplatíte kartou on-line.

K dalším výhodám, které pocítíte díky nákupu přes eshop patří, že nepřijde do kontaktu s mnohými nemocnými, čemu naopak při živém nákupu léků v drtivé většině případů nepřejdete. Navíc s malými dětmi, nebo při snížené imunitě a počínajícím pocitu onemocnění jsme k nakažení se virózami ještě náchylnější.

Objednat si zboží z internetové lékárny můžete ve kteroukoli denní či noční dobu. Není nutné vědět otvírací dobu, spěchat z práce či školy, aby vám nezavřeli a vy nemuseli na potřebné medikamenty čekat do dalšího dne s nejistotou, zda v lékárně bude k dispozici, nebo ne.

Co vše nakoupíte online

Nákup volně prodejných léků, doplňků stravy nebo třeba čajů je běžný. Určitě si tady ale vyberete i z potřeb pro děti, z výživových doplňků pro sportovce, dokonce nakupovat můžete i z odvětví veteriny nebo třeba vánoční balíčky pro své nejbližší.

Výhody zaregistrování se v klubu lékáren

Nejenom Dr. Max eshop, Pilulka.cz, Benu lékárna jsou u nás velmi populární, což není jen tak. Klientům přináší výhody svých zákaznických klubů, jež je možné využívat i když si pro nákup zvolíme a-shop. Stačí se zaregistrovat, a tak mít nabízené zboží výhodněji než ostatní neregistrovaní nakupující. Budete-li chtít, můžete si nechat na e-mail zasílat informace o aktuálních akcích, platné letáky, sbírat body které vám zajistí slevy na nákupech… Anebo také kupony, po jejich předložení či uvedete-li kód kuponu při online nakupování léků vám bude určitá částka z ceny celého nákupu odečtena.

Nečekejte, než budete nemocní a prohlédněte si Pilulka eshop již nyní. Je přehledný, orientace v něm je jednoduchá a budete vědět, co vše si zde můžete objednat. A nezapomeňte, léky, doplňky stravy, kloubní výživa, dětské pleny a další pořídíte levněji. U akutního zboží bude rychlost dodání větší, nebo si vyberete pro vás nejideálnější čas doručení k vám domů. Vše, co potřebujete, si můžete

Vydáno: 7.11.2017 | 
Přečteno: 1144x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.