Kategorie: ÚVOD

Dopřejte si lázeňskou péči u vás doma

Dopřejte si lázeňskou péči u vás doma Co říkají statistiky? Onemocnění kloubů již postihuje až 80% všech obyvatel České republiky ve věku 50 let a výše. 90% obyvatel starších 70 let trpí artrózou. 12% všech lidí v republice už trpí některým stupněm artrózy. Toto degenerativní onemocnění tak pomalu začíná přerůstat škatulku „nemoci starších lidí“ a prokousává se stále níž a níž. V tuto chvíli se dá říct, že počet mladých lidí s artrózou stále roste. Což určitě není dobrá zpráva.

Dejte proto na prevenci a dopřejte svým kloubům lázeňskou péči. Pokud patříte mezi pravidelné návštěvníky lázní, je o vaše klouby jistě dobře postaráno. Jestliže ale do lázní nejezdíte, můžete svým kloubům dopřát vnitřní výživu v pohodlí svého domova.

Vyzkoušet můžete Priessnitz® Kloubní výživu FORTE s kolagenem, který je nově k dostání jako tříměsíční kúra 180 + 90 tobolek zdarma. Tento vyhledávaný doplněk stravy navíc přináší srovnatelnou úlevu od potíží jako měsíční pobyt v lázních. Obsahuje důležitý kolagen, tedy základní stavební bílkovinu tvořící pojivové tkáně pohybového aparátu. Proč je kolagen důležitý? Kloubní chrupavka je až ze 40% tvořena právě kolagenem a pouze pojivová tkáň, která je jím dobře nasycená se může správě vyvíjet a plnit svou funkci. Obsah kolagenu určuje správný růst, pevnost, pružnost i stav kostí a kvalitu vazů.

U kolagenu také rozlišujeme celou řada typů. Nejznámější jsou kolageny typu I, II, III, IV, a V. Typ II, který můžete nalézt právě v Priessnitz® Kloubní výživě FORTE patří k nejdůležitějším a vyskytuje se přímo v chrupavkách.

Dále Priessnitz® Kloubní výživa FORTE obsahuje glukosamin a boswellii. Boswelia je jedinečný strom, rostoucí v Indii, severní Africe a na Středním Východě. Je již stovky let používána v tradiční ajurvédské a čínské medicíně, neboť extrakt z kůry obsahuje řadu biologicky účinných látek. Boswellia přispívá k podpoře hybnosti a pružnosti kloubů a její protizánětlivé účinky jsou podloženy řadou dlouhodobých klinických studií.

Navíc je tato kloubní výživa obohacena o tři, pro klouby velmi důležité, vitaminy. Vitamin K a vitamin D přispívají k udržení normálního stavu kostí. Vitamin C zase napomáhá k tvorbě kolagenu, čímž příznivě působní na funkci chrupavek.

Veškeré látky obsaženy v Priessnitz® Kloubní výživě FORTE se navzájem vhodně doplňují a komplexně tak vyživují kosti, vazivo i šlachy. Ověřenou a účinnou kloubní výživu můžete doplnit o Priessnitz® Kloubní mazání, jež poskytuje rychlou úlevu pro namáhané klouby.

Oblíbená a již tradiční řada Priessnitz® jako jediná úzce spolupracuje s předními českými lázněmi a jejich odborníci tyto přípravky rádi doporučují. Další produkty můžete nalézt na webových stránkách www.priessnitzovo.cz.

Vydáno: 10.1.2013 | 
Přečteno: 2588x | 
 | Hodnocení:

Komentáře rss


Nebyly přidány žádné komentáře.