Perfect Clinic

Moderní soukromá klinika Perfect Clinic s pobočkami v Praze a Liberci poskytuje služby především z oblasti plastické a estetické medicíny.  Specializuje se i na moderní metody odstranění varixů nebo některé ORL zákroky, například eliminace chrápání metodou LAUP. V rámci kliniky funguje mamologická poradna, kde mohou ženy podstoupit preventivní vyšetření prsou ultrazvukem.

Klinika se zaměřuje na chirurgické plastické operace – plastiky obličeje (plastické operace horních i dolních víček, plastiky ušních boltců, operace nosu i nosní přepážky, korekce rtů, brady, vypnutí obličeje pomocí faceliftu), dále chirurgické úpravy vzhledu poprsí, různé formy liposukce, plastiky břicha, operace v oblasti genitálií apod. 

Stále více prostoru je věnováno alternativním a méně invazivním metodám vylepšení vzhledu. Příkladem je využití vlastního tuku jako výplňového materiálu. Ženy, které si přejí plnější dekolt a nevyhovují jim silikonové implantáty, mohou podstoupit zvětšení prsou pomocí aplikace vlastního tuku, který byl předtím liposukčně odebrán z jiných partií těla.  Tuk lze použít rovněž jako přirozený výplňový materiál při korekci a vyhlazení vrásek v oblasti obličeje.

Web: www.perfectclinic.cz