Neovize

Klinika NeoVize Brno patří k předním pracovištím oční mikrochirurgie v České Republice.  Zaměřuje se na laserové korekce očních vad i chirurgické nitrooční zákroky. Nejmodernější přístrojová technika umožňuje provádět oftalmologické operace i odborná oční vyšetření na špičkové úrovni.  Na laserový zákrok  NeoLasik HD je poskytována doživotní záruka.

Nábídka služeb NeoVize zahrnuje širokou škálu očních vyšetření a zákroků.  Například pro pacienty s vadou krátkozrakosti, dalekozrakosti, astigmatismu či presbyopie je řešením buď některý typ laserové operace očí, nebo nitrooční chirurgický zákrok s implantací umělé čočky. 

Klinika je spádovým kataraktovým centrem pro jižní oblast Moravy. U pacientů trpících šedým zákalem je provedena tzv. fakoemulzifikace a poté je zavedena vhodná nitrooční čočka.  Klient si může vybrat z různých typů čoček, které eliminují další oční vady. Pacient s pak obejde bez brýlí. Odstranění zakalené čočky je možno provést i za pomoci laseru. Tento laserový zákrok je v současné době nejpřesnější a nejbezpečnější metodou korekce katarakty. Provádí se na sesterské klinice DuoVize v Praze.

U zeleného zákalu (glaukomu) se klinika zaměřuje především na prevenci a včasné zachycení onemocnění. Léčba je většinou konzervativní s využitím očních kapek. V závažnějších případech se přistupuje k chirurgickému řešení nebo laserovému zákroku.

Pacienti se v NeoVizi setkávají s příjemným a lidským přístupem lékařů i ošetřujícího personálu. Ke každému klientovi je přistupováno individuálně nejen s ohledem na jeho požadavky, zdravotní stav ale i finanční možnosti.  Klinika poskytuje řadu slev - například pro studenty, pro více rodinných příslušníků nebo přátel. Operaci očí lze pořídit i na splátky.

Web: www.neovize.cz